Produkcja kokard

Produkcja kokard dekoracyjnych

Produkcja kokard ozdobnych to nasza specjalność. Nasze kokardy dekoracyjne charakteryzują się wysoką jakością – każda z kokardek wiązana jest ręcznie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pięknie ozdobiony produkt cieszy się znacznie większą popularnością, a to znacznie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Gotowe kokardy wspaniale sprawdzają się również przy produktach tematycznych, związanych z różnego rodzaju świętami.

Taśmy

Materiały, z których wytwarzane są nasze kokardki, powstają z taśm i wstążek od renomowanych producentów z Europy. Dzięki temu możemy zapewnić dużą różnorodność kolorów i wzorów jak również stabilną jakość i terminy dostaw. Najczęściej pracujemy na taśmach i wstążkach satynowych są one doskonałe do każdego zastosowania przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Na specjalne okazje wykorzystujemy metaloplastik, tartan i taftę. W razie potrzeby nasze kokardy dekoracyjne mogą powstać z dowolnych materiałów dostarczonych przez klienta. Istnieje również możliwość zamówienia taśm z dowolnym nadrukiem według przesłanego przez klienta wzoru. Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia taśm oraz możliwe ich szerokości od naszego producenta.

satyna

Satyna

Szerokości: 03, 05, 10, 15, 24, 40, 50 i 60mm

tafta

Tafta

Szerokości: 06, 09, 15, 20, 25, 40, 52, 72 i 108mm

wstążka metaloplastik

Metaloplastik

Szerokości: 05, 10, 15 i 25mm

wstążka tartan

Tartan

Szerokości: 10, 15, 25 i 40mm

Każdy klient znajdzie u nas materiały, które go zainteresują, a my stworzymy z nich małe arcydzieła.

Mocowania

Dzięki rozmaitości mocowań możecie Państwo ozdobić swój produkt niezależnie od jego wielkości i formy – nie ma znaczenia, czy kokarda ma znaleźć się na pudełku, czy na butelce. Dobieramy sposób mocowania indywidualnie do produktu. Najczęściej wykorzystywane rodzaje mocowań:

Klips i Twist to najprostszy i najmocniejszy sposób mocowania. Świetnie się nadaje do mocowania na wąskie elementy. Może być dowolnego koloru dopasowanego do koloru kokardy. Długość może być dobrana według potrzeb.

Szurek jubilerski również może być dowolnego koloru w zależności od potrzeb. Jego wykorzystanie może być wszechstronne.

Kleik to silikonowa taśma obustronnie przylepna, przezroczysta naklejana z jednej strony do kokardy podczas produkcji kokardy, a z drugiej strony do produktu. Wymiar kleika dobierany jest do wielkości kokardy. Możliwe jest umieszczenie dwóch kleików na końcach nóżek kokardy.

Gumka jubilerska to prosty sposób na szybkie mocowanie do produktu. Elastyczna w dowolnym kolorze gumka może być okrągła lub płaska w zależności od potrzeb estetycznych. Najczęściej w kolorze kokardy o długości dopasowanej do produktu.

Obroża jest wykonana najczęściej z tego samego materiału co kokarda o dowolnej długości lub szerokości. Obroża zamknięta jest wszytą krótką gumką w kolorze taśmy tak aby mogła być dociśnięta na opakowaniu. Kokarda może się mieścić na gumce, zakrywając ją tym samym lub w dowolnym innym miejscu obroży.

Drut florystyczny charakteryzuje się silnym mocowaniem a jednocześnie nie jest tak widoczny jak klips czy twist. Może być dowolnej grubości, długości i koloru. Może być powlekany materiałem i woskowany.

Zapytaj o wycenę

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.