O nas

Producent Kokard

Firma TheBows jako producent kokard ozdobnych od roku 2007 pomaga w tworzeniu niepowtarzalnych i pięknych rzeczy. Nasze kokardy są wyjątkowym produktem, to co nas wyróżnia to dbałość o szczegóły i jakość każdej kokardy z osobna. Każdą kokardkę wiążemy ręcznie, co gwarantuje wysoką jakość i możliwość stworzenia niepowtarzalnych wzorów i kształtów. Uważamy, że ręczna produkcja kokard nadaje im indywidualny i osobisty charakter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kokardy dekoracyjne

Nasze kokardy dekoracyjne służą na przykład jako dekoracje do opakowań bombonierek, ozdoby do butelek z alkoholem, jako urocze elementy damskiej bielizny, a także przyozdabiają artykuły jubilerskie.

Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim producenci wyrobów czekoladowych, alkoholowych, producenci zabawek, kalendarzy, artykułów jubilerskich, bielizny damskiej, firmy eventowe i wszyscy inni którzy cenią jakość opakowania. Pięknie ozdobiony produkt cieszy się znacznie większą popularnością, a to znacznie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Kokardy wspaniale sprawdzają się również przy produktach tematycznych, związanych z różnego rodzaju świętami.

Zapytaj o wycenę

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.